Autokool Testudo | Sõiduõpe, sõidutunnid | Autokool Tallinnas
EST RUS ENG
KOOLITUSKALENDER
Oktoober 2021
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
SISENE INTERNETIKOOLI
ÕPILASTE RUBRIIK
Jäta kasutaja meelde:
 

ECA Faros sõidusimulaatorid on ainulaadsed. Juhikoolituse simulaator võimaldab õpilastel / juhtidel kogeda reaalseid liiklusolukordi ohutult  ning oluliselt odavamalt. ECA Faros simulaatorites kasutatakse täna tipptasemel tehnoloogiat, mis võimaldab reaalset riskivaba juhtimiskogemuse omandamist "sõidukijuhtide väljaõppel teeliikluses". Simulaatorid ei ole video või arcade mängud vaid keerulised õppevahendid, mida saab kasutada auto juhtimisega seonduvas õppe-ja teadustöös. Need sisaldavad sõidukeskkonna tegelikkuse visualiseerimist  arvutiga ja tegelikku auto varustust. Koolitus Eca Faros simulaatoriga  täiendab ja kiirendab sõiduõpet päris autoga.

Õpilane/ juht omandab põhioskused, mis on seotud  sõiduki juhitavuse ja kontrolliga, Eca Faros simulaatoriga enne praktilisi õppetunde autoga või lisasõitudena. Lisaks sõiduõpetajale, kes on ka simulaatori juures abiks, on simulaatoril endal sisseehitatud virtuaalne õpetaja, kes juhendab õpilast kõikides tema õpingutes. Erinevate teemade käigus omandatakse autoga sõitmiseks vajalikud baasoskused, oskused sõitmiseks rasketes tee- ja ilmastikutingimustes. 

Sõidutunni lõppedes saavad õpilased täieliku ülevaate ja hinnangu ülesannete täitmisest. Arvuti genereeritud pildiga on  võimalik taasluua  sõitmise täielik interaktiivne keskkond (maantee, tähised, sõidukid, foorid, liiklejad ...) , kus  juht selles universumis saab liikuda täieliku vabadusega.

Peamised eesmärgid ja kasutegurid

Miks tuua simulaatori koolitusse, mille käsitsemine on sama keeruline, kui päris  sõiduki juhtimine?

See vähendab õpilase ärevust; koolitustulemus on parem/kiirem reaalsest olukorrast, mis mõnikord on õpilasele üsna stressirohke. Õppetööd saab alati jätkata sellest punktist, kus eelmine kord lõpetati.

See visualiseerib olukordi; mida keegi ei näe autoga sõitmisel (n siduri või roolivõimendi töö).

Kuna sõidukeskkond on täielikult kontrolli all;  võimaldab see keskenduda ühele õpetuse eesmärgile e õpiväljundile  korraga.

See võimaldab jälgida progressi;  eelnevalt määrata ja hiljem hinnata õpimeetodite sobivus. Võimalik on läbi korduste arvu omandada vajalik sõiduoskus.

Stsenaariumite mitmekülgsus - võimaldab õpetada õpilast harva esinevates liiklusolukordades ( n libedus, udu, paduvihm, vastupäike jms).

Liiklustiheduse muutmine, simulaator võimaldab suurendada liiklustihedust ja ka teeolusid ning ilmastikutingimusi.

See on riskivaba, võimaldades eksperimenteerida ohtlikke olukordi ja manöövreid.

See võimaldab mõõta juhi reageerimisaega.

Simulaator võimaldab säästa aega ja raha!

Teatud  tegevuste  pikaajaline omandamine, nagu liikluskorralduste täitmine  või teatud reflekside kujunemine ei võimalda tihti õpingutega nii kiiresti edasi minna, kui seda õpilane ise sooviks.  Siin ongi abiks simulaatoril sõitmine. Lähtudes eeltoodust jääb õpetajal õppesõidul päris autoga rohkem aega pühendada  muudele õpilase käitumuslikele aspektidele (n hoiakute kujundamine, teiste liiklejatega arvestamine, liiklusohutus , turvalisus).

Kuigi simulatsiooniga ei saa  ja ka  tegelikult ei tohigi sellega sõitmine täielikult asendada sõitmist päris autoga, siis sõidetud tunnid simulaatoriga võivad vähendada sõidutundide arvu, mida õpilane peab kulutama päris autoga sõitma õppimisel.simulaatroril-sõitmine, Autokool autokoolid autosõit B-kategooria juhiluba juhiload algaste e-õpe lõppaste lõppastme koolitus lisasõit libedasõit pimeda ajal sõitmine mootorratta esmaabikoolitus täiendõpe A-kategooria jätkukoolitus BE-kategooria autokool Tallinnas jalgratturite koolitus driving school B-category teooriaeksam sõidueksam sõidutund õppesõit automaatkäigukast Toyota Corolla driving lessons theory A-category, simulaatroril-sõitmine
 
Kodulehe valmistamine: Amelia IT Partner
 
Testudo autokool
Kesklinnas Tallinnas
Pärnu mnt 41a
Telefon: +372 51 10164
info@autokooltestudo.ee


 
Sõiduauto (B-kategooria)
Algastme libedasõidu koolitus
Pimeda aja koolitus
Lõppastme koolitus
Esmaabikoolitus
Mootorratas (A-kategooria)
Jätkuõpe
A- ja B-kategooria kursused vaegkuuljatele ja kurtidele
Jalgratturite koolitus
Lisaõppesõit
Juhiluba koodiga 96